piątek, 23 marca 2012

szkoła , szkoła , szkoła , a pogoda coraz ładniejsza ;).

Witam ;) . Co u Was słychać .? U mnie szkoła , szkoła , szkoła . No tak -,-.Na dworze robi się coraz ładniej , coraz bardziej czuć wiosnę ;) . Co mnie strasznie cieszy.Ogólnie to Pati i Darii urodziła się siostrzyczka parę dni temu ;) . Jeju jakie to małe i słodkie <3. Aż zachciałam mieć jeszcze siostrę lub brata ^^. Heh . W szkole różnie tak samo jak z moim humorem. Nie wiem co mi od jakiegoś czasu jest ;/. Sama siebie nie rozumiem ;(. Ale w sumie ostatnio wszystko mi się psuję , a ja nie umiem poradzić sobie z pewnymi sprawami ;/.Chcę żeby wszystko było dobrze. ! No i na dworze cudowna pogoda a ja chyba będę chora ;(. Mam straszny katar który się mnie już trzyma od dłuższego czasu , boli mnie głowa i gardło ;/. Ale mam taką odporność i nic na to nie poradzę ;(.No tak znowu mam nadzieję że wszystko jakoś będzie , ale trzeba być dobrej myśli ;) . 

uwielbiam te zdjęcie <3. 

5 komentarzy:

 1. Na pewno wszystko będzie dobrze. Taaak małe dzieci są słodkie ♥ haha aż chce się je zjeść xD
  No u mnie to samo co u ciebie ; szkoła, nauka a pogoda jak marzenie.
  Nie daj sie chorobie ^^ Trzymaj się.
  Zapraszam do mnie ; ]

  OdpowiedzUsuń
 2. u mnie tez nuda..
  sliczne zdjecie :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak, pogoda piekna sie robi! :) Mam nadzieje, ze wszystkie sprawy poukladasz ;) Pozdrawiam i zapraszam na nową notkę ;)

  OdpowiedzUsuń

Wasze zdanie jest dla mnie ważne ;> . Jeśli jesteś już tutaj , dodajesz komentarz a nie jesteś jeszcze w obserwatorach , będzie mi bardzo miło gdy się dodasz ; D . Na pewno możesz liczyć na to że się odwdzięczę .